HABERLER
ANASAYFA - HABERLER-Vizesiz Kanada Yolculuğu Artık Mümkün

Vizesiz Kanada Yolculuğu Artık Mümkün

Vizesiz Kanada Yolculuğu Artık Mümkün 13.06.2023 6 Haziran 2023 tarihinde Kanada Göçmenlik Bakanı Sean Fraser, Kanada'nın elektronik seyahat izni (eTA) programına 13 ülkenin eklendiğini duyurdu. Bu 13 yeni ülke arasında Antigua ve Barbuda, St Kitts ve Nevis ve St Lucia da bulunuyor ve bu üç karayip ülkesi de danışmanlığını yapmakta olduğumuz yatırım yoluyla vatandaşlık programlarına dahil! Yatırım yoluyla vatandaşlık programlarıyla ikinci vatandaşlık dolayısıyla da ikinci pasaportunuzu elde ediyorsunuz. Global özgürlüğünüz dünyanın bir ucundan diğerine uzanıyor. Son 10 yıl içerisinde Kanada vizesi almış olan ya da halihazırda göçmen olmayan bir ABD vizesine sahip olan bu ülkelerin vatandaşları artık sadece eTA sistemi aracılığıyla Kanada'ya giriş yapabilecekler.
 
ABD'nin ESTA sistemine benzer şekilde, Kanada'nın elektronik seyahat izni (eTA) programı, Kanada ziyaretçilerinin ülkeyi ziyaret etmeden en az üç gün önce tamamlamaları gereken çok basit bir çevrimiçi başvurudur. Çoğu durumda onay birkaç dakika içinde verilmektedir. Ancak bu sistemden yalnızca belirli uluslar yararlanmakta olup, dünya genelindeki pek çok ulusun geleneksel ziyaretçi vizesine başvurması gerekecek ve bu da çok daha uzun, bazen aylar süren bir onay süreci anlamına geliyor. Bunun yerine ikinci bir vatandaşlık ile ayrıcalık sahibi olmayı seçebilirsiniz! Bu haber aynı zamanda bu ülkelerin Kanada ile olan olumlu ilişkilerini ortaya koymakta ve bu ülkelerin yeni Yatırım Yoluyla Vatandaşlık başvurularını değerlendirirken Kanada'nın standartlarıyla açıkça uyumlu olan prosedürleri izlediklerini kanıtlamaktadır.
 
Kanada'nın eTA programına vizesiz erişimi olmayan bir ülkenin vatandaşıysanız ancak Kanada'ya daha özgürce seyahat etmek istiyorsanız, Antigua ve Barbuda, St Lucia veya St Kitts ve Nevis Yatırım Yoluyla Vatandaşlık programlarından birine başvurmanız size sadece dünya çapında 140'tan fazla ülkeye vizesiz erişim sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda eTA sistemi aracılığıyla Kanada'ya çok kolay bir şekilde giriş yapmanızı da sağlayacaktır.
 
St Kitts, St Lucia veya Antigua'nın Yatırım Yoluyla Vatandaşlık Programı hakkında daha fazla ayrıntı ve fiyat teklifi için lütfen uzmanlarımızla iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanın!